Hakkımızda

RoboGör - Robotik ve Görme Teknolojileri Ar-Ge San. Tic. Ltd. Şti.

RoboGör Robotik ve Görme Teknolojileri Ar-Ge San. Tic. Ltd. Şti. Prof. Dr. Şeref Naci ENGİN tarafından 2012 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Yerleşkesi'ndeki Yıldız Teknopark’ta kurulmuştur.

RoboGör, robot ve görme teknolojilerini etkin bir biçimde kullanarak farklı sektörler için yenilikçi çözümler sunmayı hedeflemiş bir Ar-Ge firmasıdır. Firma, çalışanlarının robot ve robota dayalı teknolojilerle yapay görme sistemleri konusundaki uzmanlık ve yetkinliklerini, farklı sektörlerden müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek için kullanmayı amaç edinmiştir.

RoboGör, robot ve görme teknolojileri dışında gömülü sistem tasarımı, yazılım geliştirme, elektronik devre tasarımı ve gerçeklenmesi, eğitim ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

İnsanlığın ihtiyaç ve problemlerine, robot ve görme teknolojileriyle en uygun ürün ve hizmetleri sunarak yaşam kalitesini yükseltmek.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kaliteli, güvenilir ve yenilikçi bir şekilde karşılayarak robot ve görme teknolojileri çözümlerimizi dünya çapında yaygınlaştırmak.